Nedeľa, Máj 26, 2019
Pánske parfémy Dior Higher Energy

Pánske parfémy ...

Dior Higher Energy

Ohodnotiť túto položku
(3 hlasov)

Dior Higher Energy Sladšia, korenistá vôňa, určená pre dynamického a aktívneho muža. Parfém Christian Dior Higher Energy je vôňa plná energie, sviežosti a drevitej a aromatickej harmónie. Muž, pre ktorého je určená vôňa Christian Dior Higher Energy nepotrebuje upútať pozornosť, je náročný na seba aj na svoje okolie, dominantný je svojou charizmou. Vôňa sa otvára prostredníctvom sviežich akordov koktejlu jalovca a grapefruitu, ktoré sú zdrojom energie pre všetky zmysly. Srdcom prúdi aromatická vôňa korenia v spojení s muškátovým orieškom. Základom vône je vertiver a santalové drevo. Flakón pánskeho parfému Christian Dior Higher Energy je vyrobený z priehľadného skla, tvarovaný do obdĺžnika. Uzáver je strieborný a pôsobí mohutne. Vôňa Christian Dior Higher Energy odzrkadľuje potreby aktívneho dynamického muža, je výzvou a súčasne bránou k slobode. Vôňa uvedená na trh v roku 2009.

Zloženie:

Hlava: grapefruit, jalovec
Srdce: korenie, kadidlo, muškátový oriešok
Základ: vertiver, santalové drevo, pižmo

Dior Christian Dior sa narodil v Normandii. Štúdium diplomacie a vzťahov mu pomohli rozbehnúť módnu značku v roku 1946 s pomocou Marcela Boussaca v Paríži. Jeho prvých 12 rokov podnikania znamenalo rozmach do 15 krajín sveta a zamestnávať 2000 zamestnancov. Už v roku 1947 uviedol na trh svoju prvú kolekciu New Look, ktorá zdôrazňovala ženskosť a vo svete módy znamenala prielom. Táto kolekcia spravila z Paríža centrum svetovej módy a zo značky Dior ikonu a tredsettera. Diorov život bol hektický, komplikované vzťahy s rodinou pre jeho homosexualitu, zlé veľmi vzťahy so svojim bratom. Podľa zákona mal módny dom zdediť práve jeho brat, no Dior sa rozhodol svoju rodinu vydediť. Po jeho smrti sa stal umeleckým riaditeľom Yves Saint Laurent. Pre svoje parfémy pestuje Dior jazmín a ružu vo Francúzskej oblasti Provence pri mestečku Grasse, ktoré pre svoju polohu medzi morom a horami dáva jedinečné ingrediencie a inšpiráciu pre vône.

Parfém si môžete zakúpiť na parfumerka.eu za najnižšie ceny.

Recenzia prečítaná 1755 krát
Pre písanie komentárov sa prihláste

Sociálne siete

Našli ste nejakú zaujímavú recenziu? Zaujímavý parfém? Dajte o ňom vedieť na sociálnych sieťach svojim kamarátom a známym.