Pondelok, Január 21, 2019
Dámske parfémy Dolce & Gabbana Light blue

Dámske parfémy ...

Dolce & Gabbana Light blue

Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)

Svieža kvetinová vôňa, ktorú milujú ženy na celom svete. Dolce & Gabbana Light Blue Woman je intenzívna, očarujúca vôňa určená pre ženu, ktorej nerobí problém byť stredobodom pozornosti a je odhodlaná užívať si život. Dolce & Gabbana Light Blue Woman sa otvára cez omamné tóny jablka Granny Smith v kombinácii s tónmi sicílskeho citróna, v sprievode tajomnej vône bambusu a závanu modrých zvončekov. Srdce zahaľujú romantické biele ruže v tandeme s jazmínom, vôni dodávajú ženskosť a nežnosť. Špecifická ambra, cédrové drevo a pižmo dotvárajú prílev sviežosti už v základe. Dolce & Gabbana Light Blue Woman je jedinečná, neodolateľná vôňa plná šarmu a ženskej zmyselnosti. Uvedenie vône na trh v roku 2001.

Zloženie

Hlava: sicílsky citrón, zelené jablko Granny Smith, modrý zvonček
Srdce: jazmín , bambus, biele ruže.
Základ: cédrové drevo, ambra, pižmo

Dolce & Gabbana Fenomén na poli značiek. V roku 1985 zakladatelia Domenico Dolce a Stefano Gabbana vytvorili obchodnú značku prepojením svojich priezvisk. Známa talianska značka, ktorá okrem oblečenia, topánok, slnečných okuliarov a kabeliek nevynechala pole pôsobnosti vo svete parfémov. Sídlo v Miláne podporuje pobočky v New Yorku, Tokiu a Hongkongu, značka má ale zastúpenie až v 40 krajinách sveta. Medzi stále zákazníčky zo sveta celebrít patria Angeliny Jolie, alebo Lionel Messi. Gabbana si zakladá na jednoduchosti a klasike, avšak ľahkosti a funkčnosti, zameraním na aktuálne potreby a trendy. V ponuke má desiatky rôznych typov vôní, tak aby nasýtila a uspokojila všetky potreby zákazníkov. Gabbana je stelesnením luxusu, značky, ktorú poznajú po celom svete aj laici, nezaujímajúci sa o trendy a módu.

Parfém Dolce & Gabbana Light blue si môžete zakúpiť na parfumerka.eu za najnižšie ceny.

Recenzia prečítaná 2056 krát
Viac z tejto kategórie: « Chloe Love Gucci Rush »
Pre písanie komentárov sa prihláste

Sociálne siete

Našli ste nejakú zaujímavú recenziu? Zaujímavý parfém? Dajte o ňom vedieť na sociálnych sieťach svojim kamarátom a známym.